Hakkımızda

BHM Biomedikal Hizmetler Merkezi, sağlık sektöründe uluslararası ve ülke içinde 10 yılı aşan bilgi birikimleri ve tecrübelere dayanılarak, 2005 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Çok kısa bir zamanda hizmet alanını genişleterek, 2006 yılında BHM Biomedikal Hizmetler Merkezi Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ticari unvanını almıştır.

BHM Biomedikal Hizmetler Merkezi, sağlık sektöründe varolan “teknolojik ve güvenilir” ürünleri yurtdışından ithal edip pazarlamasını yaparak, tedavi alanlarını ve kullanıcı uygulamalarını kolaylaştırmakta, “fonksiyonel ve güvenilir” ürünlerin satışını yaparak hasta ve hastanelere konfor getirmekte, “teknik hizmetler” sunma yoluyla hastanelerde kaliteyi arttırmakta ve kendisinden hizmet alan medikal şirketlere değer katmaktadır.

BHM tecrübeli ekibiyle 2 departmanda faaliyet göstermektedir:

Teknik Hizmetler: Firmamızın ithal ettiği tüm elektronik tıbbi cihazlara hizmet vermek üzere bünyesinde Teknik Servis Departmanına sahiptir.

Kendi cihazlarına ek olarak, yerli ve yabancı şirketlerin Türkiye’ye ithal ettiği tıbbi cihazlara yönelik tamir ve kalibrasyon hizmetlerini vermektedir.

Pazarlama ve Satış: Firmamızın yurtdışından ithal ettiği ve yetkili temsilcisi olduğu tıbbi cihazların eğitim, satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

Firmamıza ait tüm tıbbi sarf cihazlar Türkiye deki tedavi ihtiyaçlarına göre ve kullanıcının uygulama işlemini kolaylaştıracak ve hasta tedavisinde konfor ve kaliteyi sağlayacak şekilde tasarımları yapılarak yurtdışında özel olarak ürettirilmektedir.