• En uzun yollar, atılacak ilk adımla başlar !

18. Yıl Mesajı

En uzun yollar, atılacak ilk adımla başlar !

2005 yılında BHM Biomedikal Hizmetler Merkezi Ltd. Şti’ni kurduğumuzda, uzun bir yolculuğa çıktığımızın ve ilk adımı attığımızın farkındaydık.

Amatör bir heyecan ve istekle başlayıp, hala aynı heyecan ve istekle devam ettiğimiz için, geçen 18 yıl çok kısa bir zaman gibi geldi bize.

Ancak geçen zamanda güçlü olan birçok firmanın sarsıldığını veya tükendiğini de gördüğümüzde, aslında 18 yılın azımsanmayacak kadar uzun ve yıpratıcı bir süreç olduğunu da fark ettik.

2005 yılında ilk satışımızı yaptığımız kurumlarla 18 yıl boyunca hala çalışıyor olmamız, doğru yolda gittiğimizin en güzel kanıtı oldu bizim için.

Yeni kurumların da çalışmalarımıza eklenmesi, doğru, kaliteli ürünleri ithal ettiğimizi ve doğru kararlar aldığımızı gösterdi bize.

Kendimizi sadece “ürün veya cihaz satan bir firma” olarak görmek istemedik. Anlaşılması zor olabilir ancak biz her zaman kendimizi “tedavi satan bir firma” olarak gördük.

Web sitemizi dahi, sadece ürün satın almak isteyenlerin değil, klinik eğitim almak isteyenlerin ziyaret edebileceği bir bilimsel içerikte tasarladık.

18 yılda kendimizi sürekli geliştirdik ve yeniledik ama ilk adımı attığımızda aldığımız  ve BHM nin temellerini oluşturan kararlarımızı hiç değiştirmedik.

  • Önce İnsan Sağlığını Düşün,
  • Sadece Kaliteli Ürün Getir ve Pazarla,
  • Her Zaman Kaliteli Hizmet Ver,
  • Kaliteli Hizmet Ve Kaliteli Ürünü En Uygun Maliyetlerle Sun,
  • Senden Hizmet Alan Kurumların Çok Özel Olduğunu Unutma,

Hastanelerin, insan sağlığına ve güvenliğine son derece önem verdiklerini biliyoruz. İşte bu yüzden de sloganımızı;

“Sağlığınız ve Güvenliğiniz İlk Önceliğimizdir” olarak belirledik.

Firmamızdan yıllardır ürün ve hizmet alan yüzlerce hastane ve kuruma teşekkür ederiz.

Birlikte ilerlemek, gelişmek ve büyümek ümidiyle…

Sağlıklı Kalın.