“Sağlığınız ve Güvenliğiniz İlk Önceliğimizdir”
15. Yıl Mesajı

15. Yıl Mesajı


En uzun yollar, atılacak ilk adımla başlar !


2005 yılında BHM Biomedikal Hizmetler Merkezi Ltd. Şti ni kurduğumuzda, uzun bir yolda gitmek amacıyla ilk adımı attığımızın farkındaydık.

Amatör bir heyecan ve istekle başlayıp, hala aynı heyecan ve istekle devam ettiğimiz için, geçen 15 yıl çok kısa bir zaman gibi geldi bize.

Ama ileri ve gelişen ekonomilerin, yıllarca güçlü kalmış birçok firmayı sarstığını veya tükettiğini de gördüğümüzde, geçen 10 yılın azımsanmayacak kadar uzun bir zaman olduğunu da fark ettik.

2005 yılında ilk satışımızı yaptığımız kurumlarla hala çalışıyor olmamız, doğru yolda gittiğimizin en güzel kanıtı oldu bizim için.

Yeni kurumların da çalışmalarımıza eklenmesi, doğru, kaliteli ürünleri ithal ettiğimizi ve doğru kararlar aldığımızı gösterdi bize.

Kendimizi sadece “ürün veya cihaz satan bir firma” olarak görmek istemedik.  Anlaşılması biraz güç olabilir ancak biz her zaman kendimizi  “tedavi satan bir firma” olarak gördük.

Web sitemizi dahi, sadece ürün satın almak isteyenlerin değil, klinik eğitim almak isteyenlerin ziyaret edebileceği bir bilimsel içerikte tasarladık.

15 yılda kendimizi sürekli geliştirdik ve yeniledik ama ilk adımı attığımızda aldığımız bazı kararları hiç değiştirmedik.

•    Önce İnsan Sağlığını Düşün,
•    Sadece Kaliteli Ürün Getir ve Pazarla,
•    Her Zaman Kaliteli Hizmet Ver,
•    Kaliteli Hizmet Ve Kaliteli Ürünü En Uygun Maliyetlerle Sun,
•    Senden Hizmet Alan Kurumların Çok Özel Olduğunu Unutma,

Hastanelerin, insan sağlığına ve güvenliğine son derece önem verdiklerini biliyoruz. Bu yüzden de sloganımızı;

    “Sağlığınız ve Güvenliğiniz İlk Önceliğimizdir”  olarak belirledik.

Firmamızdan yıllardır ürün ve hizmet alan yüzlerce hastane ve kuruma teşekkür ederiz.

Birlikte ilerlemek, gelişmek ve büyümek ümidiyle…

Sağlıklı Kalın.