“Sağlığınız ve Güvenliğiniz İlk Önceliğimizdir”
Şirket Profili

Şirket ProfiliBHM Biomedikal Hizmetler Merkezi
, sağlık sektöründe uluslararası ve ülke içinde 10 yılı aşan bilgi birikimleri ve tecrübelere dayanılarak, 2005 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Çok kısa bir zamanda hizmet alanını genişleterek, 2006 yılında BHM Biomedikal Hizmetler Merkezi Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ticari unvanını almıştır.
 

BHM Biomedikal Hizmetler Merkezi, sağlık sektöründe varolan "teknolojik ve güvenilir" ürünleri yurtdışından ithal edip pazarlamasını yaparak, tedavi alanlarını ve kullanıcı uygulamalarını kolaylaştırmakta, "fonksiyonel ve güvenilir" ürünlerin satışını yaparak hasta ve hastanelere konfor getirmekte, "teknik hizmetler" sunma yoluyla hastanelerde kaliteyi arttırmakta ve kendisinden hizmet alan medikal şirketlere değer katmaktadır.

BHM tecrübeli ekibiyle 2 temel bölümde faaliyet göstermektedir.


Teknik Hizmetler:
Tüm yerli ve yabancı şirketlerin Türkiye’de kullanmak için ithal ettiği tıbbi cihazlar ile mülkiyeti hastanelere ait olan tıbbi cihazlara yönelik tamir ve kalibrasyon hizmetlerini vermektedir.


Pazarlama ve Satış:
Yurtdışından ithal ettiğimiz ve yetkili temsilcisi olduğumuz, ayrıca yurtiçi satış bayiliğini yürüttüğümüz şirketlerin ürün tanıtımlarını yapmakta, eğitimlerini vermekte ve tüm Türkiye'de dağıtımlarını yerine getirmektedir.


Firmamız ithal ettiği ve dağıtımını üstlendiği sarf malzemeleri,  Türkiye deki tedavi ihtiyaçları ve kullanıcının kullanımını kolaylaştırmak amacıyla tasarımlarını yaparak yurtdışındaki anlaşmalı olduğu fabrikalarda özel olarak ürettirmektedir.