“Sağlığınız ve Güvenliğiniz İlk Önceliğimizdir”
Çiftli İnfüzyon Pompası Model 2200

Çiftli İnfüzyon Pompası Model 2200


Model 2200 Çiftli infüzyon pompası, ileri teknoloji ile geliştirilmiş ve 4 farklı moda IV sıvı verebilme özelliğiyle kullanıcıların işini kolaylaştırırken, tüm tedavi ihtiyaçlarını da karşılayabilen multi-fonksiyonel bir cihazdır.

Model 2200 Çiftli İnfüzyon Pompası, kendi özel setleriyle kullanılabildiği gibi, aynı zamanda sahip olduğu "programlanabilme” özelliği sayesinde universal silikonize IV setleriyle birlikte “set bağımsız” olarak da kullanılmaktadır. Bu sayede kullanıcıları “zorunlu set bağımlısı” olmaya mecbur bırakmadan, hem maliyetlerin azalmasına, hem kurumun tasarruf etmesine hem de kullanıcıya seçim yapma rahatlığını sunmaktadır.
(Cihazların universal silikonize sete göre çalışma ayarı sadece firmamızca bu konuda eğitim almış teknisyenlerce yapılmalıdır. Aksi takdirde akış doğruluğu, basınç hassasiyeti ve cihaz performansında değişiklikler olmaktadır).

Model 2200 Çiftli İnfüzyon Pompası, her sıvıyı “ayrı set” içinden gönderebilme özelliği sayesinde, tedavide kullanılan ilaçların setin içerisinde birbirine karışmasını engeller. Çiftli infüzyon pompalarımız bu özelliği sayesinde ilaç karışımlarından dolayı oluşabilecek tüm etkileşim riskini ortadan kaldırarak yüksek biyoyararlanım sağlamakta, bu faydasıyla hasta sağlığını ve kullanıcı güvenliğini sağlamaktadır.
 
BHM Biomedikal Hizmetler Merkezi, Model 2200 Çiftli İnfüzyon pompalarının Türkiye yetkili satıcısıdır.

Detaylı bilgi için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.
0 216 641 15 18 / 0 533 2007 246 (BHM) / info@bhmtr.com