“Sağlığınız ve Güvenliğiniz İlk Önceliğimizdir”
Ağrı (PCA) Pompası

Ağrı (PCA) Pompası


PainSmart PCA cihazları enjektör, torba ve şişe ile birlikte kullanılabilmektedir. Aynı zamanda hızlı doldurma özelliği sayesinde kullanıcısına yeterli zamanı kazandırır.

 

PainSmart cihazları başka hiçbir üründe olmayan "IOD akıllı" sistemine sahiptir. Bu sayede kullanıcı istediği tüm geçmiş (history) bilgilerini cihazı durdurmadan tek bir tuşla ekrana getirerek tedaviyi inceleyebilir.

 

PainSmart cihazları en ince düşünülmüş güvenlik donanımlarına sahiptir. İleri güvenlik donanımları sayesinde hasta Bolus kablosu, elektrik kablosu yanlışlıkla cihazdan çıkmaz, sayısal şifreleri sayesinde yetkisiz kişilerce karıştırılamaz, yada sadece sınırlı alanları değiştirebilir, kilitleme kutusunun askı koluna kilitlenebilmesi sayesinde cihaz her zaman kullanıcısının kontrolündedir.

 

Aynı zamanda büyük ve renkli ekranı sayesinde cihazın çalışması ve yazılan programı kolayca fark edilir. 

 

Programlama sırasında ekran üzerinde birden fazla bilgiyi göstermesi sayesinde, anestezi hekiminin parametreleri görerek programında güvenle ilerlemesini sağlar.

 

İlaç limitleri sayesinde programa limitler konularak, bu şekilde doz değerlerinin hatalı değiştirilmesi engellenmiş olur.

 

BHM Biomedikal Hizmetler Merkezi, MOOG markalı PainSmart Ağrı pompalarının Türkiye yetkili satıcısıdır. 

 

Detaylı bilgi için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.

0 216 641 15 18 / 0 533 2007 246 (BHM) / info@bhmtr.com