“Sağlığınız ve Güvenliğiniz İlk Önceliğimizdir”
Drager

Drager


Anestezi vaporizatörler ECRI (Emergency Care and Research Institute) ve NHS (National Health Service) kurumları tarafından kritik cihaz kapsamında değerlendirilmektedir.

Periyodik bakımlarının ve doğruluk ölçümlerinin yapılması, hasta güvenliğin ve hekim konforunun sağlanması için gereklidir.
 

BHM, mülkiyeti Abbvie Pharmaceutical'larına ait olan DRAGER (DRAEGER) markalı 19.3 ve S2000 model Sevoflurane vaporizatörlerinin Türkiye’deki sertifikalı teknik servisidir.

15 yıl boyunca yaklaşık 60.000 adet vaporizatörün bakım, tamir, kalibrasyonları firmamızca yerine getirilmiştir. Firmamızın bu konudaki deneyim ve donanımı üst seviyeye ulaşmıştır.
 
Sevoflurane ilave olarak Isoflurane vaporizatörlerinin de bakım ve tamirleri firmamızca yapılmaktadır.
Aynı zamanda DRAGER (DRAEGER) marka 19.3, S2000 model vaporizatörlerin kalp-akciğer pompalarına ve MR odasına montajları firmamızca yapılmaktadır.
 
BHM, 1 yıllık yedek parça ve tamir garantisi sağlayarak, iyi ve çalışır durumda olan 2. el vaporizatörleri de kurumların ihtiyaçları doğrultusunda temin etmektedir.

Detaylı bilgi için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.
0 216 641 15 18 / 0 533 2007 246 (BHM) / info@bhmtr.com

Işıktan Korumalı İnfüzyon Pompa Seti
Işıktan Korumalı İnfüzyon Pompa Seti

Firmamıza ait ışıktan korumalı infüzyon pompa setleri tümüyle ışıktan koruyacak şekilde kahve renkli olarak tasarlanmıştır... Daha fazla bilgi için lütfen tıklayın.