“Sağlığınız ve Güvenliğiniz İlk Önceliğimizdir”
Tek Kullanımlık Elastomerik Cihazlar
Tek Kullanımlık Elastomerik Cihazlar
BHM elastomerik pompalar çok hızlı ve ışıktan korumalı yapısı sayesinde başta kemoterapi olmak üzere Ağrı,Antibiyotik ve İnfüzyon tedavilerinde kullanımı tercih edilmektedir... Daha fazla bilgi için lütfen tıklayın.
Kemoterapi Pompaları
Kemoterapi Pompaları
İlaç göndermek amacıyla 1960 yıllarda geliştirilen ilk infüzyon pompasının ardından teknoloji, ergonomi, hasta tedavi yöntemleri ve kullanımda çok şey gelişti... Daha fazla bilgi için lütfen tıklayın.
Kemoterapi Setleri
Kemoterapi Setleri
Kanser; görülme sıklığı ve yüksek oranda ölümlere yol açması nedeni ile günümüzde önemli bir sağlık sorunu olmaktadır... Daha fazla bilgi için lütfen tıklayın.
İlaç Transfer Seti
İlaç Transfer Seti
Kemoterapi tedavisinde en önemli hususlardan birisi, flakondaki ilacın güvenli bir şekilde mediflekse transfer edilmesidir... Daha fazla bilgi için lütfen tıklayın.
Flakon Başlıkları
Flakon Başlıkları
Kemoterapi tedavisi ilaç hazırlama sırasında, ilacın çevreye saçılmaması gereklidir... Daha fazla bilgi için lütfen tıklayın.
Huber Port İğne
Huber Port İğne
1800 lü yılların sonlarına doğru Dr. Huber tarafından geliştirilen huber iğneler, temel prensipleri aynı kalmak koşuluyla bazı değişikliklere uğramıştır... Daha fazla bilgi için lütfen tıklayın.
Valfli İğnesiz Enjektör Konnektörü
Valfli İğnesiz Enjektör Konnektörü
Kemoterapide gözle görülmeyen şeyler siz ve hastanız için tehlike oluşturur ve yaralanmalara sebep olur. Bu nedenle Kemoterapi İlaç Hazırlama ve İlaç Uygulama sırasında kapalı sistemlerin kullanımı tercih edilmelidir.
Taxol Seti
Taxol Seti
Taxol setleri yerçekimi (gravity) akışla damla ayarlı olarak kullanılabilirken, gerektiğinde infüzyon pompasına bağlanarak da kullanılabilir. Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız...
İğnesiz Ven Valfi Konnektörü
İğnesiz Ven Valfi Konnektörü
Kemoterapi hastalarında İğnesiz Ven Valfi Konnektörü kullanılmasının hem hasta hemde kullanıcı sağlığı açısından önemi büyüktür. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız